Kontaktuj kuriera

Máte aj naďalej otázky ohľadom medzinárodnej zásielkovej služby poskytovanej PrepravouAnglicko? Kontaktujte priamo kuriéra. Na Vaše otázky vám odpovieme mailom alebo priamo telefonicky.

Preprava Anglicko

Cenník

Prenájom celého priestoru vozidla
Štandardná a nadštandardná zásielka
Zistenie hmotnosti balíka, batožiny a nábytku
Poistenie zásielky
Spôsob platby

Preprava Anglicko

Ako robíme

Potrebujete rýchlo, spoľahlivo a lacno prepraviť balík, nábytok či batožinu zo Slovenska do Veľkej Británie alebo opačne? Ak si chcete byť istí, že Vaša zásielka skončí v tých správnych rukách včas, tak naši pracovníci sú tu práve pre vás.

Preprava Anglicko

Zameranie firmy PrepravaAnglicko

Potrebujete prepraviť zásielku: balík, nábytok, či batožinu zo Slovenska do Anglicka (UK) alebo späť? Chcete si byť istí, že skončí v tých správnych rukách a včas? Sme tu pre Vás.. Aj v prípade sťahovania sa dokážeme byť nápomocní našim klientom. Ponúkame taktiež prepravu sortimentu vydraženého či zakúpeného na rôznych aukciách ako je napríklad eBay.com. V prípade iných e-shopov a bazárov je kvôli zisteniu prístupnosti k odberu sortimentu nutná najprv konzultácia s kuriérom. Prevoz tovaru limituje iba jeho hmotnosťou, ktorá by nemala presiahnuť 1500 kg.

Výhody zasielania prostredníctvom PrepravyAnglicko

Pracovný kolektív spoľahlivých kuriérov zaručuje kvalitné služby garantované dlhoročnými skúsenosťami v oblasti prepravy na trase Anglicko – Slovensko – Poľsko. Zákazníkom vychádzame v ústrety aj cenovo atraktívnymi ponukami za rýchly transport zásielok. Poistenie prepravovaného tovaru je pre nás tiež samozrejmosťou.

Prevzatie,transport a doručenie zásielky.

PrepravaAnglicko pracuje systémom "door to door", teda zásielku prevezmeme od dverí odosielateľa a Vaša zásielka bude doručená k dverám prijímateľa.

Naši kurieri prídu priamo k Vám domov a po prevzatí zásielky dochádza k zisteniu hmotnosti balíka v našej centrále. Transport zásielok sa uskutočňuje prostredníctvom motorových vozidiel IVECO DAILY, pričom miesto prevzatia aj doručenia zsielok si určuje samotný klient.

Monitorovanie prepravovanej zásielky je klientovi umožnené prostredníctvom prípadného telefonického kontaktu priamo s kurierom.